Yüksek Sanatlar Enstitüsü eseri ve eserin tüm içerikleri; 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında koruma altındadır.
Her Hakkı Mahfuzdur.

  EĞİTİMLER  

DERSLER

AFAY Creative

AFAY farkındalık ve yaratıcılık formlarının ışığında zenginleştirilmiş hayal gücü üreticiliğini beslemeyi hedef almaktadır.

Sahalar: Hayal Gücü

AFAY Kids English

İşitsel, görsel materyaller ve materyallerle bağıntılı etkinliklerle gerçekleştirilen AFAY Kids English; çocukların ingilizce öğrenimlerini senkronize kodlamaya çevirerek algı yetilerini ve dil öğrenim kabiliyetlerini beslemeyi hedef almaktadır.

Sahalar: İngilizce Kazanım

AFAY Performing Arts

AFAY Performing Arts, yeni nesil AFAY teknikleri ile özel yeteneklerinizi sahne sanatları ile birleştirmeyi hedef almaktadır.

Sahalar: Sahne Sanatları

AFAY Composers

AFAY Universal Institute'ün bestecilik eğitimleri, pozitif hayal gücü üretiminin bestelere dönüşmesini sağlayan formatı ile yeni nesil besteciler yetiştirmektedir.

Sahalar: Bestecilik, Eser Üreticiliği

AFAY Songwriter

AFAY Universal'ın geliştirdiği uluslararası tekniklerle hayat bulan söz yazarlığı ve şiir yazarlığı formatı ile yeni nesil söz yazarı ve şairler yetiştirilmektedir.

Sahalar: Söz Yazarlığı, Şiir Yazarlığı

Please reload

SEMİNERLER ve WORKSHOPLAR

Yaratıcı Çocuklar Yetiştirmek

Sosyal Medya Girişimciliği, Gelir Kazanımına Uygun İçerik Üretme, Takipçi ve Abone Kazanım Algoritması, Sosyal Medyada Satış Yapmak, YouTube’dan Nasıl Para Kazanılır?

Müziğin Sihirli Etkileri

Sıradışı Beyin Semineri

Çocuğunuzun özel yeteneklerinin farkında mısınız? Çocuğunuzun farklılıklarını görebiliyor fakat bu farklılıkların nasıl pozitif bir kazanıma dönüştürüleceğini bilmiyorsanız "Sıradışı Beyin" semineri bu hususta ufkunuzu açacak.

Müziğin Sihirli Etkileri

Farkındalık ve Yaratıcılık Workshop

AFAY Universal'ın geliştirdiği Farkındalık ve Yaratcılık workshopları ile bireyler kendi yetenekleri farkedecek, içlerinde oluşturduğu dünyayı pozitif yaratıcılığa dönüştürecek kazanımları elde etmektedir.

AFAY Universal

Telif Hakları Seminer & Workshop

Fikir ve sanat eserleri telif hakları yapısı, eser sahibinin hakları, eser tescili nedir? Telif Hakları üzerine spesifik konuların ele alındığı workshop ve seminerler.

Telif Hakları, Fikir Sanat Eserleri

Ses Kayıt ve Mix Semineri

Müzik Teknolojileri alanının önemli bir kolu olan ses kayıt sistemleri ve teknikleri, mix teknikleri ve bireysel mix formları üretimi hakkında spesifik bilgilerin yer aldığı seminer.

Müzik Teknolojileri

Please reload